Bursa
Açık
14.9°
Başka Gazete

Yargı dizisinin 3. sezon yayın tarihi belli oldu

2023.09.19 14:51 Son Güncellenme: 2023.09.19 14:51 - KÜLTÜR - SANAT

Pınar Deniz'in başrolü Kaan Urgancıoğlu ile paylaştığı dizi, bir cinayet sonrası yolları kesişen savcı Ilgaz ile avukat Ceylin'in ilişkisine odaklanan Yargı dizisinin 3. sezon yayın tarihi açıklandı.

Yargı dizisinin 3. sezon yayın tarihi belli oldu

ABC1 kategorilerinde son iki sezonun en çok izlenen dizilerinden biri olan Yargı, 24 Eylül'den itibaren pazar akşamları üçüncü sezonuyla Kanal D'de ekranlara dönecek.

24 EYLÜL'DEN İTİBAREN

Pınar Deniz'in başrolü Kaan Urgancıoğlu ile paylaştığı dizi, bir cinayet sonrası yolları kesişen savcı Ilgaz ile avukat Ceylin'in ilişkisine odaklanıyor.

Box office Türkiye'nin haberine göre yönetmenliğini Ali Bilgin ve Beste Sultan Kasapoğulları'nın üstlendiği Yargı dizisinin senaryosu Sema Ergenekon imzası taşıyor. Yayın hayatına 19 Eylül 2021 tarihinde başlayan dizi ABC1 kategorisinde ilk sezonunda 9,04 reyting, ikinci sezonunda 7,65 reyting ortalamasına ulaştı.

Oyuncu kadrosunda Hüseyin Avni Danyal, Zeyno Eracar, Uğur Aslan, Uğur Polat, Cezmi Baskın gibi yıldız isimlerin yer aldığı fenomen diziye üçüncü sezonunda Ferit Kaya, Seda Türkmen, Müge Bayramoğlu ve Çağla Demir dahil olacak.