Bursa
Hafif Sağanak Yağışlı
8.6°
Başka Gazete

Rocky'den Rihanna'ya: En iyi eserimiz çocuklarımız

2023.11.21 10:41 Son Güncellenme: 2023.11.21 10:43 - MAGAZİN

Uzun süredir Rihanna ile aşk yaşayan ve bu birlikteliklerinden iki çocukları olan ASAP Rocky, ünlü şarkıcı ile en iyi iş birliğinin oğulları olduğunu dile getirdi.

Rocky'den Rihanna'ya: En iyi eserimiz çocuklarımız

Yaklaşık üç yıldır aşk yaşayan Rihanna ile ASAP Rocky'nin ilk çocukları 13 Mayıs 2022'de dünyaya gelmişti.

Bebeklerine RZA Athelston Mayers adını veren ünlü çiftten Rihanna, Super Bowl devre arasındaki performansında ikinci çocuğuna hamile olduğu duyurmuştu.

İKİNCİ BEBEK 2023'TE DOĞDU

1 Ağustos 2023'te ikinci kez anne baba olan çiftin bir oğlu daha olmuştu. Rihanna ile ASAP Rocky, bebeklerine Riot Rose Mayes ismini vermişti.

EN İYİ İŞ BİRLİKLERİNİ AÇIKLADI

İki çocuklu mutlu birliktelikleri devam eden çiftten ASAP Rocky, Rihanna ile ilişkileriyle ilgili açıklama yaptı.

Las Vegas'taki Formula 1 Grand Prix'e katılan ünlü rapçiye Rihanna ile en iyi iş birlikleri soruldu.

"HİÇBİR TASARIM BUNDAN İYİ OLAMAZ"

ASAP Rocky, soruyu "Çocuk yapma konusunda iş birliği yaparak gerçekten harika bir iş çıkardığımızı düşünüyorum. Sanırım bu şimdiye kadarki en iyi eserimiz. Hiçbir tasarım bundan daha iyi olamaz. Gelip bize yardım eden üçüncü bir yaratıcımız vardı, Tanrı adında bir hayalet yaratıcı. Her şeyi şekillendirdi ve bu güzel meleklerimiz verdi" sözleriyle cevapladı.

"ÇOK MUTLULAR"

Öte yandan geçtiğimiz aylarda ünlü çiftin hayatı hakkında Entertainment Tonight'a konuşan bir kaynak, "Rihanna ve ASAP Rocky, Riot doğduğunda beri harika işler çıkarıyorlar. RZA ağabey olmayı seviyor ve hepsi çok mutlu. İki çocuğa da zaman ayırarak hem kendilerini özel hem de sevilmiş hissetmelerini sağlıyorlar. Aileleri için harika bir zaman oldu" ifadelerini kullanmıştı.

GİZLİCE EVLENDİLER Mİ?

Birkaç ay önce de Rihanna ile ASAP Rocky'nin evlendiği ileri sürülmüştü. Fransa'nın Cannes şehrinde konser veren ASAP Rocky, sahnedeyken Rihanna'ya "eşim" diye seslenmişti.

Rapçi, şarkısını seslendirmeden önce "Bu şarkıyı güzel eşime adamak istiyorum. Onu çok seviyorum" demişti.