Bursa
Az Bulutlu
34°
Başka Gazete

Montella'dan Arda Güler açıklaması

2024.06.22 22:28 Son Güncellenme: 2024.06.22 22:29 - SPOR

A Milli Takım Teknik Direktörü Vincenzo Montella, Portekiz karşılaşmasının ardından yaptığı açıklamada Arda Güler maçın 2. yarısında sakatlık riskini göze alarak oyuna girdiğini söyledi.

Montella'dan Arda Güler açıklaması

EURO 2024 F Grubu'nda oynanan maçta A Milli Takım, Portekiz'e 3-0 mağlup oldu.

Karşılaşmanın ardından A Milli Takım Teknik Direktörü Vincenzo Montella maçın ardından düzenlenen basın toplantısında açıklamalarda bulundu.

Montella kadrodaki bütün futbolcularla arasının iyi olduğunu vurgulayarak şunları söyledi:

"Bütün futbolcularla ilişkimiz muazzam seviyede. Arda Güler ve diğer futbolcular da aynı şekilde. Art niyetli spekülasyonlara yer vermemeliyiz çünkü istişare yapılarak bazı kararlar alınıyor.

Arda ile ilgili bir ekleme yapmak istiyorum. Ekibimiz gerçekten bütün olmuş durumda. Bütün oyuncularla ilişkim çok iyi. Arda çok iyi, çok zeki bir oyuncu. Gerçekten tutkuyla oynayan bir oyuncu. Ama sakatlık riskini göze aldığını bilmesine rağmen sahaya çıktı.

İlk yarının sonunda konuştuk. O yüzden spekülasyon ve kötü niyet çok istediğimiz bir şey değil. O yüzden çok iyi oyunculardan oluşan bir takımın da canını sıkmak istemem. Bugün bu maçı analiz ediyoruz, yarından itibaren Çekya maçını düşünürüz."