Bursa
Puslu
3.5°
Başka Gazete

Hatay'da korkunç olay! Kayıp hamile kadın ve 2 çocuğunun cesedi toprağa gömülü bulundu

2024.02.10 21:35 Son Güncellenme: 2024.02.11 00:26 - GÜNDEM

Hatay'ın İskenderun ilçesinde, kaybolan hamile kadın ile 2 çocuğu silahla vurularak öldürülmüş ve toprağa gömülmüş olarak bulundu. Hamile anne ve çocuklarının silahla öldürüldüğü olayla ilgili 1 zanlı gözaltına alındı.

Hatay'da korkunç olay! Kayıp hamile kadın ve 2 çocuğunun cesedi toprağa gömülü bulundu

Hatay'da hamile kadın ve 2 çocuğunun öldürülüp toprağa gömülmesiyle ilgili bir şüpheli gözaltına alındı. Katil zanlısının öldürdüğü çocukların babası olduğu ortaya çıktı.

Hatay'ın İskenderun ilçesinde, 5 gün önce kaybolan hamile kadın ile 2 çocuğu silahla vurulup öldürülerek toprağa gömülmüş olarak bulundu.

Alınan bilgiye göre, 6 Şubat'ta 7 aylık hamile Selma Abacı (33) ve çocukları Sait Kerim Abacı (2) ile Hamza Azat Abacı'dan (1) haber alamayan yakınları durumu jandarmaya bildirdi.

İhbar üzerine İl Jandarma Komutanlığına bağlı Jandarma Suç Araştırma Timi (JASAT) ekipleri kayıp anne ve çocuklarını bulmak için çalışma başlattı.

Ekipler, güvenlik kamerası kayıtları ve teknik inceleme sonucu anne ve 2 çocuğunun cesedi, Bitişik Mahallesi Demen Yaylası su deposu mevkiindeki ormanlık alanda silahla öldürülerek toprağa gömülmüş olarak buldu. Jandarma olaya ilişkin T.K'yi gözaltına aldı.

KATİL ZANLISI ÖLDÜRDÜĞÜ ÇOCUKLARIN BABASI ÇIKTI

Katil zanlısının öldürdüğü çocukların babası olduğu ortaya çıktı. Öte yandan, katil zanlısı Turgay K.'nın, Selma Abacı ile ilişki yaşadığı ve öldürdüğü 2 çocuğun babası olduğu ortaya çıktı

Kan donduran detayların odağındaki katil zanlısının jandarmadaki işlemlerinin sürdüğü öğrenildi.