Bursa
Çok Bulutlu
11.6°
Başka Gazete

Dilan Polat ile aynı masadaydı... Eylül Öztürk sessizliğini bozdu!

2023.11.21 11:52 Son Güncellenme: 2023.11.21 11:53 - GÜNDEM

ABD'de yaşayan ve güzellik merkezleri sahibi olan Eylül Öztürk de hakkında çıkan "5 milyon dolar ve ABD'de 11 ev" iddiasına yanıt verdi. Öztürk'ün Dilan Polat'la aynı masaya oturduğu fotoğraf gündem olmuştu.

Dilan Polat ile aynı masadaydı... Eylül Öztürk sessizliğini bozdu!

İstanbul Anadolu Cumhuriyet Başsavcılığı tarafından yürütülen, "Suç işlemek amacıyla örgüt kurma", "Suç işlemek amacıyla kurulan örgüte üye olma" "Vergi usul kanununa muhalefet", "Mal varlığı değerlerinin gayri meşru kaynağını gizleme", "Futbol ve diğer şans müsabakalarında bahis ve şans oyunları düzenlemesi hakkındaki kanuna muhalefet" suçlamalarıyla ilgili Dilan- Engin Polat çifti tutuklanmıştı.

Dilan ve Engin Polat çiftinin tutuklanmasının ardından gözler lüks yaşantısını sosyal medya hesabından yayınlayan diğer fenomenlere çevrildi. Bu isimlerden biri de Amerika'ya taşınan Eylül - Kenan Öztürk çifti oldu. Fenomen çiftin hakkında birçok iddia ortaya atıldı.

İddialara göre, Eylül Öztürk ABD'de peşin parayla 11 daire almış. Bunun yanında haberde Eylül Öztürk'ün 5 milyon dolarla ABD'ye gittiği ve ülkeden para kaçırdığı öne sürüldü.

"BANA İNANACAK MISINIZ?"

Mallarına el konulacak korkusu ile mallarını kaçırdıkları söylenen fenomen Eylül Öztürk Özkan, hakkında çıkan iddialara sosyal medya hesabından "Benden gündemle ilgili açıklama yapmamı bekliyorsunuz arkadaşlar ama ne açıklama yapayım yani benim yaptığım açıklamanın herhangi bir hükmü olacak mı, insanlar 'yok o öyle değil, böyle' desem inanacaklar mı? İnanmayacaklar. Benimle ilgili şüphe duyan bir takipçim varsa ben desem ki " Ya o öyle değil' desem inanacak mısınız? Şimdi bütün bu sürece bakın kimlerle ilgili neler söylendi, neler yapıldı. Herkes çıktı açıklama yaptı, inandılar mı? İnanmadılar. 5 evle başladık, bir 24 ev oldu, sonra 11'e düştü" dedi.

"ZAMAN HER ŞEYİ GÖSTERİR"

Hakkında çıkan iddiaları kesin bir dille yalanlamayan Eylül Öztürk "Yani bilmiyorum ki ne demem lazım, ne bekliyorsunuz benden. Bekleyelim zaman zaten her şeyi gösterir her şeyi." ifadelerini kullandı. Fenomenin açıklaması birçok kişiye inandırıcı gelmedi.

DİLAN POLAT'LA AYNI MASAYA OTURMUŞTU

Öte yandan Eylül Öztürk ve Kenan Özkan çiftinin fotoğraftaki herkesin bir anda zengin olduğu Dilan Polat'ın çok konuşulan masaya oturması da dikkatlerden kaçmadı.