Bursa
Parçalı Bulutlu
31.2°
Başka Gazete

Van'da çirkin saldırı! Bengü'den sonra Cem Adrian'a da şişe fırlattılar

2024.07.07 09:51 Son Güncellenme: 2024.07.07 09:52 - GÜNDEM

Van'da düzenlenen 'Kültür Yolu Festivali' kapsamında Bengü'den sonra sahne alan Cem Adrian'ın yüzüne, şarkı söylediği sırada fırlatılan bir pet şişe isabet etti. Konuyla ilgili sosyal medya hesabından paylaşım yapan Adrian, "Bir iki dikenden dolayı bahçeye küsülmez" ifadesini kullandı.

Van'da çirkin saldırı! Bengü'den sonra Cem Adrian'a da şişe fırlattılar

Cem Adrian'ın sahne aldığı Van Atatürk Kültür Parkı'ndaki konsere binlerce seyirci katıldı. Bir önceki akşam sahne alan Bengü'nün konserinde yaşanan gerginliğin ardından geniş güvenlik önlemlerinin alındığı konserde, Cem Adrian hayranlarının alkışları arasında sahneye çıktı.

Şarkılarını seslendiren Cem Adrian'a, kim tarafından atıldığı belli olmayan bir pet şişesi fırlatıldı. Yüzüne pet şişe isabet eden Adrian, konserine devam etti. Kendisine saldıran kişiye hitap eden Cem Adrian'ın, "Elimdeki gülü az önce pet şişe atan dostuma armağan ediyorum. Siz iletirsiniz ona, bayağı çalışmış olmalı ki hedefi tam doğru vurdu" dedikten sonra konserine devam etmesi kalabalıktan büyük takdir topladı.

"BİR GÜL BAHÇESİNDE GİBİYDİM"

Konser sonrası sosyal medya hesabından bir açıklama yapan Cem Adrian, "Mahcubiyet ile ilgili mesaj ve yorumlar okuyorum. Ben çok iyi ve güzel hissediyorum. Böyle bir şey hissetmenize gerçekten gerek yok. Bir gül bahçesinde gibiydim. Bir iki dikenden sebep bahçeye küsülmez 'ki ben dikeni de severim gülden ötürü...' Muhteşemdiniz Van. Her şey için minnettarım" paylaşımında bulundu.