Bursa
Hafif Sağanak Yağışlı
11.5°
Başka Gazete

Umre çekilişi yapan Özlem Öz'e dair yeni iddia! Çekilişi kazananlara verdikleri para şoke etti

2023.11.20 10:32 Son Güncellenme: 2023.11.20 10:34 - GÜNDEM

Polat çiftinin ardından hedefinde Özlem Öz ve Tayyar Öz olan avukat Feyza Altun, fenomen çiftin umre çekilişi yaptıkları takipçilerine gönderdikleri paraların dekontlarına ulaştı.

Umre çekilişi yapan Özlem Öz'e dair yeni iddia! Çekilişi kazananlara verdikleri para şoke etti

Dilan-Engin Polat çiftinin ardından mercek altında olan sosyal medya fenomenlerinin arasında Özlem Öz ve Tayyar Öz çifti yer alıyor. Haklarındaki iddiaları inkar eden çift, avukat Feyza Altun'un hedefinde. Altun, umre ve Paris çekilişi yapan çiftin, takipçilerine gönderdiği paraların dekontlarına ulaştı.

Sosyal medya fenomeni Özlem Öz ve Dr. Tayyar Öz çiftinin Paris çekilişini kazanan takipçilerine 15 bin TL gönderdiklerini iddia eden Feyza Altun, durumla dalga geçti.

Seyahat masraflarını araştıran avukat "Kısacası Tayyargiller göndereceğiz demiş ama geri getireceğiz dememiş" diyerek çiftin insanları aldatmaya yönelik davranışlar sergilediğine dikkat çekti.

Öz çiftinin yaptığı umre çekilişini kazanan kadının ise hamile olduğunu söyleyen Feyza Altun, kadının yalnızca bir kişinin ücreti karşılandığı için gitmediğini duyurdu.