Bursa
Parçalı Bulutlu
14.9°
Başka Gazete

Survivor All Star'da gerilim bitmiyor

2024.04.02 11:29 Son Güncellenme: 2024.04.02 11:31 - MAGAZİN

Survivor All Star'da Seda ve Yunus Emre arasındaki gerilim yarışmaya damga vurdu. Ada konseyinde Yunus Emre'nin 'Acun abi ben kafayı yiyeceğim' demesi üzerine Acun Ilıcalı çılgına döndü. Ilıcalı'nın "Nerede zannediyorsun kendini? Senin iflah olma şansın sıfır, düzelme şansın sıfır! Biz de bu belayı çekmek zorundayız zannediyorsun değil mi?"" sözleri sosyal medyada gündem oldu.

Survivor All Star'da gerilim bitmiyor

Survivor All Star'da sular durulmuyor. Bu akşamki bölümün fragmanında yarışmaya bu defa Seda ve Yunus Emre arasındaki gerilim damga vurdu.

Acun Ilıcalı, Yunus Emre ve Seda konseyde tartışırken Yunus Emre'nin 'Acun abi ben kafayı yiyeceğim ya. Ben çıksam mı?' diye sorması üzerine sinirlerine hakim olamadı

'NE ZANNEDİYORSUN KENDİNİ'

Ilıcalı, "Sen bir dinlesene beni. Nerede zannediyorsun kendini? 50 kere ceza yemişsin susamıyor musun hala? Sen ne diyorsun söylesene. Bak ben sana bir şey söyleyeyim mi? Senin iflah olma şansın sıfır, düzelme şansın sıfır! Biz de bu belayı çekmek zorundayız zannediyorsun değil mi?" diye bağırdı.

Acun Ilıcalı ve Yunus Emre arasındaki bu gergin anlar kısa sürede sosyal medyada gündem olurken, Yunus Emre'nin diskalifiye olup olmayacağı merak ediliyor