Bursa
Çok Bulutlu
15.3°
Başka Gazete

Suphiye Orancı adlı hesaptan Duygu Nebioğlu'na mesaj: İnşallah sana zırnık miras bırakmaz!

2024.04.30 15:53 Son Güncellenme: 2024.04.30 15:54 - GÜNDEM

Metin Akpınar'ın kızı Duygu Nebioğlu, annesi Suphiye Orancı adına sahte hesap açıldığını iddia etti. Nebioğlu, o hesaptan gelen mesajda "İnşallah Metin Akpınar sana zırnık miras bırakmaz!" ifadelerinin yer aldığını paylaştı.

Suphiye Orancı adlı hesaptan Duygu Nebioğlu'na mesaj: İnşallah sana zırnık miras bırakmaz!

Oyuncu Metin Akpınar'ın Suphiye Orancı ile evlilik dışı ilişkisinden 1988'de dünyaya gelen Duygu Nebioğlu ile Sevgi Nebioğlu kardeşler, yıllar sonra ortaya çıkmıştı. Türkiye'nin gündemine oturan olay sonrasında Duygu Nebioğlu, annesiyle de irtibat kurmak istediğini söylemişti.

Suphiye Orancı adlı hesaptan Duygu Nebioğlu'na mesaj: İnşallah sana zırnık miras bırakmaz! - Resim : 1

Duygu Nebioğlu, annesine çağrı yaparak; "Gel, hiçbir şey senin suçun değil. 20 yaşlarında yaşadıklarının hesabını kimseye açıklamak zorunda değilsin ama onlar zorunda. Çok şey değişecek sen tek değilsin, yalnız da değilsin artık" demişti.

Suphiye Orancı adlı hesaptan Duygu Nebioğlu'na mesaj: İnşallah sana zırnık miras bırakmaz! - Resim : 2

Duygu Nebioğlu, annesi adına açılan sahte hesaptan mesajlar aldığını söyleyip mesajları ifşa etti. Mesajlarda şu ifadeler yer aldı: Ne oldu Duygu? İşine gelmeyince yorumlara kapadın. İnşallah Metin Akpınar sana zırnık miras bırakmaz. Annemi arıyorum diye Müge Anlı'ya çıktın, döndün ablalarına babalarına geldin.

Duygu Nebioğlu ise aldığı mesajlara cevap olarak, "Biraz daha üreterek yaz" yanıtını verdi. Nebioğlu, ardından da; "Tezlerini nasıl çürüttüğümü hafta içi anlatıyorum. 1980 yıllarını konuşacağız" dedi.

Suphiye Orancı adlı hesaptan Duygu Nebioğlu'na mesaj: İnşallah sana zırnık miras bırakmaz! - Resim : 3