Bursa
Çok Bulutlu
14.9°
Başka Gazete

Sinan Oğan: Yol haritasını sizlerle paylaşacağım

2024.04.01 02:52 Son Güncellenme: 2024.04.01 02:52 - GÜNDEM

2023 Cumhurbaşkanlığı seçiminde ATA İttifakı tarafından Cumhurbaşkanı adayı gösterilen Sinan Oğan, 31 Mart Yerel Seçimleri'yle ilgili değerlendirme yaptı. Oğan, Türk milliyetçilerine seslenerek, "Yol haritasını sizlerle paylaşacağım" ifadelerini kullandı.

Sinan Oğan: Yol haritasını sizlerle paylaşacağım

Geçen Cumhurbaşkanlığı seçimlerinde Ata İttifakı'nın cumhurbaşkanı adayı olan, ikinci tur seçimlerde ise Cumhurbaşkanı Erdoğan'a desteğini açıklayan Sinan Oğan, 31 Mart yerel seçimlerine ilişkin değerlendirmelerde bulundu.

Türk milliyetçilerine çağrı yapan Sinan Oğan'ın açıklamaları şu şekilde:

Büyük bir olgunluk ve demokratik bir havada geçen yerel seçimlerin ülkemiz ve milletimize hayırlara vesile olmasını diliyorum. Kazanan adayları tebrik ediyorum.

Seçimlerin özellikle de Türk Milliyetçileri açısından ciddi bir şekilde masaya yatırılması ve değerlendirilmesi gerektiğini düşünüyorum. Cumhurbaşkanlığı seçimlerinde seçimin merkezi haline getirdiğimiz Türk milliyetçilerinin, kendisini temsil iddiasındaki partilerin maalesef bu seçimlerde gerekli başarıyı gösteremedikleri görülmektedir.

Türk siyaseti yeni bir nesil değişimi arefesindedir. Önümüzdeki kısa süre zarfında bu konuda bir değerlendirme ve "Yol Haritası"nı sizlerle paylaşacağım.