2024.04.03 23:57 Son Güncellenme: 2024.04.03 23:57 - BURSA
İYİ Parti Nilüfer İlçe Başkanı Levent Öncü, 31 Mart Yerel Seçimlerinin ardından görevinden istifa ettiğini duyurdu.
Onuralp Özalp
31 Mart Yerel Seçimleri'nde Nilüfer'de başarı gösteremeyen İYİ Parti'de istifa haberi geldi. İlçe Başkanı Levent Öncü, sosyal medyadan yaptığı açıklamada görevinden istifa ettiğini duyurdu.
Açıklamasında 2019 yılından beri İYİ Parti Nilüfer İlçe Başkanı olarak görev yaptığını vurgulayan Levent Öncü, "İYİ Parti Nilüfer İlçe Başkanı olarak kıymetli yönetim kurulu üyelerim ile beraber mesaimizin çoğunu partimiz için ayırarak hizmet ettik" dedi.
GÖREVDEYKEN GERÇEKLEŞTİRİLEN PROJELER
Levent Öncü, görevi sırasında yaptıklarını şöyle sıraladı:"Bu süre içerisinde siyasetin merkezine vatandaşlarımızı getirecek; Nilüfer Millet Masası, Teşkilat Toplantıları, İYİ 'lik sofrası , Esnaf ziyaretleri, Güneşin Şevkatli Elleri gibi birbirinden kıymetli projeleri yorulmadan haftanın yedi günü sıra ile her gün gerçekleştirdik."
TEŞEKKÜR MESAJI
Levent Öncü açıklamasına şöyle devam etti: "Partimizin kurulduğu günden bugüne kadar, birlikte çalışmaktan onur duyduğum kurucu il - ilçe Başkanları ve yöneticilerine, Milletvekili ve Milletvekili adayı arkadaşlarımıza, Meclis üyelerimize, İYİ parti için çalışan fedakar üyelerimize ve özellikle Nilüfer İlçe Teşkilatımızda beraber çalıştığım tek derdi Memleket olan değerli yönetim kurulu üyelerime canı gönülden teşekkür ederim. Bugün gerçekleştirdiğimiz yönetim kurulu toplantımızda arkadaşlarımız ile helalleşerek, İYİ Parti Nilüfer İlçe Başkanlığı görevimden istifa ediyorum."
PARTİ HİZMETİNE DEVAM
Partisinden istifa etmediğini vurgulayan Öncü, "Dün olduğu gibi yarından itibaren, Partimin üyesi olarak Teşkilatımın bana vereceği her görevi yerine getirerek hizmet etmeye devam edeceğim" ifadelerini kullandı.