2024.03.31 10:23 Son Güncellenme: 2024.03.31 10:27 - BURSA
Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Bursa İl Başkanı Nihat Yeşiltaş'tan kamuoyu açıklaması geldi. Başkan Yeşiltaş, "Tüm seçmenleri oy kullanmaya ve oylarını kullandıkları sandıkta oy sayım ve döküm sürecine gözlemci olmaya davet ediyoruz" dedi.
CHP Bursa İl Başkanı Nihat Yeşiltaş'ın açıklaması şöyle:
"Bursa genelinde 30'u seyyar olmak üzere toplam 7.447 sandıkta 16.694 sorumlumuzla görev başındayız. Seçim sonuçlanana kadar sandık güvenliğini sağlayacağımızdan kimsenin kuşkusu olmasın.
Tüm seçmenleri oy kullanmaya ve oylarını kullandıkları sandıkta oy sayım ve döküm sürecine gözlemci olmaya davet ediyoruz."