Bursa
Az Bulutlu
29.3°
Başka Gazete

Koku üzerine ortaya çıktı! Şizofreni hastasının sır ölümü

2024.06.20 23:28 Son Güncellenme: 2024.06.20 23:30 - GÜNDEM

Hatay'ın Yayladağı ilçesinde arefe gününden bu yana kayıp olan Mehmet Döner'in cansız bedeni, çalıştığı inşaat alanının yaklaşık 100 metre ilerisinde bulundu. Şizofreni hastası olduğu öğrenilen Döner'in kesin ölüm nedeni otopsi işlemlerinin ardından belirlenecek.

Koku üzerine ortaya çıktı! Şizofreni hastasının sır ölümü

Yayladağı ilçesinde yaşayan 51 yaşındaki Mehmet Döner, Kurban Bayramı arefesinde Şenköy Mahallesi'ne çalışmaya gitmişti.

İnşaat işinde çalışan 51 yaşındaki Döner, rahatsızlandığı için bir ağacın altında dinlenmeye başlamıştı. Bir süre dinlenen Döner, çalışma arkadaşları tarafından saat 10.30 sıralarında görüldükten sonra kayıplara karışmıştı.

Şizofreni hastası olan Döner için bölgede jandarma ekipleri ve bölge halkı çalışma gerçekleştirmişti.

Çalışmalara rağmen 5 gündür haber alınamayan Döner'in cesedi, sabah saatlerinde zeytinlikte bahçesini sulayan bir vatandaş tarafından yoğun koku gelmesi üzerine ölü olarak bulundu.

Jandarma ekiplerinin olay yerindeki incelemelerinin ardından Döner'in cansız bedeni Yayladağ Devlet Hastanesi morguna kaldırıldı.

Vücudunda herhangi yara izi olmadığı öğrenilen ve kaybolduğu inşaat alanına 100 metre mesafede bulunan Döner'in kesin ölüm nedeni otopsi işlemiyle belirlenecek.