Bursa
Açık
22.4°
Başka Gazete

Kibariye, eşinin ihaneti hakkında konuştu: Her erkek yapar

2024.04.30 14:02 Son Güncellenme: 2024.04.30 14:03 - MAGAZİN

Kıbrıs'ta konser veren ünlü şarkıcı Kibariye konser öncesi gazeteciler ile sohbet etti. Kibariye, eşi Ali Küçükbalçık'ın adının sürekli ihanet ve dolandırıcılıkla anılması hakkında yöneltilen sorulara yanıt verdi. Şarkıcı, "Her erkek yapar, yapmayan yok" ifadelerini kullandı.

Kibariye, eşinin ihaneti hakkında konuştu: Her erkek yapar

Kibariye, Kıbrıs'ta bir otelde sahne aldı. Konser öncesi basın mensuplarının sorularını yanıtlayan sanatçı, son dönemde yeniden gündem olan sahne kıyafetleri hakkında konuştu.

"GIRTLAĞIMLA GÜNDEM OLMAK İSTİYORUM"

45 senedir yırtmaçlı bir elbisem bile yok. Ben fiziğimle değil, gırtlağımla gündem olmak istiyorum. Ekmeğimin peşindeyim, beni kimse ilgilendirmez.

"ANNEM BANA BÖYLE ÖĞRETTİ"

Kibariye, eşi Ali Küçükbalçık'ın adının sürekli ihanet ve dolandırıcılık haberlerine konu olmasıyla ilgili soruya da cevap verdi.

Kocasını çok sevdiğini belirten ünlü şarkıcı, "Her erkek yapar, yapmayan yok. Önemli olan benim düzgün durmam, bana annem böyle öğretti. Ben kocasını, çocuklarını, torununu çok seven bir kadınım" ifadelerini kullandı.

25 YILLIK EVLİLİK

1979-1996 yılları arasında Tunay Ürek ile evli kalan Kibariye, 1999'da Ali Küçükbalçık ile dünyaevine girmişti. Ünlü sanatçının, bu ilişkiden Birgül adlı bir kızı bulunuyor.