2024.04.01 02:24 Son Güncellenme: 2024.04.01 02:24 - GÜNDEM
Kastamonu Belediye Başkanlığı'nı kazanan CHP'li Hasan Baltacı, "Biz, zafer kutlamasında değiliz. Bütün Kastamonu'yu kucaklayacağız" ifadelerini kullandı.
Kastamonu Belediye Başkanlığı'nı kesin olmayan sonuçlara göre kazanan CHP'nin adayı Hasan Baltacı, "Biz, zafer kutlamasında değiliz. Bütün Kastamonu'yu kucaklayacağız." ifadelerini kullandı.
Cumhuriyet Meydanı'nda bir araya gelen vatandaşlar, araçlarıyla konvoy oluşturdu.
Seçim otobüsünden kalabalığa seslenen Baltacı, birlik ve beraberliğin önemine dikkati çekerek, şu ifadelere yer verdi:
"Bizim Hasan'ı anlatmamız lazım. 'Bizim Hasan' kocaman bir aile. 'Bizim Hasan' umut eden, mücadele eden, kararlılıkla, inançla memleketine sahip çıkanlardır. 'Bizim Hasan' isimsiz bir kahramandır, gece gündüz çalışandır. Biz, hepimiz, 'Bizim Hasan'ız. İyi ki varsınız. Biz, zafer kutlamasında değiliz. Bütün Kastamonu'yu kucaklayacağız."