Bursa
Parçalı Bulutlu
10.8°
Başka Gazete

Hasan Arat açıkladı: PSG ile transfer için anlaşmaya vardık

2023.11.21 22:07 Son Güncellenme: 2023.11.21 22:07 - SPOR

Beşiktaş başkanlığına adaylığını açıklayan ve çalışmalarını sürdüren Hasan Arat, Fransız devi PSG ile iş birliği anlaşmasına vardıklarını açıkladı.

Hasan Arat açıkladı: PSG ile transfer için anlaşmaya vardık

Beşiktaş'ta 3 Aralık Pazar günü gerçekleştirilecek başkanlık seçimleri öncesinde adaylığını açıklayan isimlerden Hasan Arat çalışmalarına devam ediyor.

Arat, Fransa Ligue 1'in dev ekibi Paris Saint Germain ile Beşiktaş arasında gerçekleştirilecek bir iş birliği konusunda anlaşmaya vardığını duyurdu.

Hasan Arat, PSG Başkanı Nasser Al-Khelaifi ile birlikte fotoğrafını paylaşarak kişisel sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada şu ifadelere yer verdi:

"Değerli Beşiktaşlılar, bugün Paris Saint-Germain FC ve Avrupa Kulüpler Birliği Başkanı, kıymetli arkadaşım Sayın Nasser Al-Khelaifi ile Doha'da bir araya gelerek, Beşiktaş JK ve Paris Saint-Germain FC arasında futbolcu transferi konusunda prensip anlaşmasına vardık.

Anlaşmamız, Gençlik Gelişim Merkezi (Futbol Akademi) ve antrenman merkezi konularında geniş çaplı işbirliğini de kapsıyor. Beşiktaşımız için hayırlı olsun."