Bursa
Açık
29.6°
Başka Gazete

Haraç alamadığı dükkan sahibini katletti

2023.09.18 19:15 Son Güncellenme: 2023.09.18 19:15 - GÜNDEM

Adana'da bir kişi, haraç alamadığı iddiasıyla cep telefonu dükkanının sahibini vurarak öldürdü. Polis ekipleri cinayet zanlısını yakalamak için çalışma başlattığı belirtildi.

Haraç alamadığı dükkan sahibini katletti

Kan donduran vahşet, Adana'da meydana geldi.

İddiaya göre, Mirzaçelebi Mahallesi Mirzaçelebi Sokak'ta gerçekleşti. İddiaya göre, cep telefonu dükkanı işleten yabancı uyruklu Ahmed Madarati'den (30) ismi öğrenilemeyen bir kişi, haraç istemeye başladı. Bugün öğleden sonra tekrar dükkana gelen şahıs, Madarati'ye "Haraç vermiyorsan cep telefonu vereceksin" dedi. Bunun üzerine taraflar arasında tartışma başladı. Şahıs yanında getirdiği tabanca ile Madarati'ye 2 el ateş etti ancak ıskaladı. Daha sonra da tabanca tutukluk yaptı. Bunun üzerine Ahmed Madarati, dükkandan kaçtı ancak şahıs arkasından kovalamayı bırakmadı.

Şahsın arkadan 2 el ateş ettiği Madarati, 32056 sokağa geldiği sırada yere düştü. Çevredekilerin ihbarı üzerine olay yerine polis ve sağlık ekipleri sevk edildi. Hastaneye kaldırılan Ahmed Madarati, yapılan müdahalelere rağmen kurtarılamayarak yaşamını yitirdi. Polis ekipleri cinayet zanlısını yakalamak için çalışma başlattı.