Bursa
Açık
15.1°
Başka Gazete

Hadise ve Lucas Torreira arasında aşk mı yaşanıyor? İlk kez açıkladı

2024.04.30 15:50 Son Güncellenme: 2024.04.30 15:51 - MAGAZİN

Hadise'nin Devrim Özkan'la kısa bir süre önce ilişkisini noktalayan ünlü futbolcu Lucas Torreira'yla aşk yaşadığı iddia edilmişti. Hadise iddialarla ilgili sessizliğini bozdu.

Hadise ve Lucas Torreira arasında aşk mı yaşanıyor? İlk kez açıkladı

Sahne performansı ve sosyal medya açıklamalarıyla sık sık magazin gündemine gelen Hadise, bu kez özel hayatıyla konuşuluyor.

Hadise hakkında yeni bir aşk iddiası ortaya atıldı. Süper Lig ekiplerinden Galatasaray'ın tribününde birçok kez gördüğümüz güzel şarkıcının Lucas Torreira ile yeni aşka yelken açtığı iddia edilmişti.

Torreira, daha önce oyuncu Devrim Özkan'la bir birliktelik yaşamış ancak kısa bir süre önce ilişkilerini sonlandırmıştı.

Muhabir Online'ın haberine göre; yıldız futbolcu Mertenes'le arkadaş olan Hadise'ye Lucas Torreira ile aşk iddiaları soruldu.

"AŞK YOK HAYATIMDA"

Aşk iddialarına ilk kez yanıt veren Hadise, "Evet, beni dinlemeye geldi. Lucas çok yakın arkadaşım. Zaten biliyorsunuz ben sürekli maça gidiyorum" ifadelerini kullandı.

"Ben maç izlemeyi seviyorum" diyen Hadise, "Öyle bir aşk şeyi yok, öyle bir şey yok. Şu an aşk yok hayatımda. Aşık değilim" açıklamasını yaparak iddialara son noktayı koydu.