Bursa
Parçalı Bulutlu
16.2°
Başka Gazete

Fenerbahçe, yeni sponsorluk anlaşması imzaladı

2023.09.19 14:09 Son Güncellenme: 2023.09.19 14:10 - SPOR

Fenerbahçe Kulübü, bünyesindeki basketbol takımları için 'Sevdik seni her şeyden çok' sloganıyla bir sponsorluk anlaşması imzaladığını duyurdu.

Fenerbahçe, yeni sponsorluk anlaşması imzaladı

Fenerbahçe Kulübü, bünyesindeki basketbol takımları için 'Sevdik seni her şeyden çok' sloganıyla bir sponsorluk anlaşması imzaladı.

Fenerbahçe Kulübü Basketbol Şubesi ile Adidas Türkiye arasında sponsorluk anlaşması imzalandı.

Ülker Spor ve Etkinlik Salonu'nda düzenlenen imza törenine Fenerbahçe Kulübü Genel Sekreteri Burak Kızılhan, yönetim kurulu üyeleri Sertaç Komsuoğlu ve Kemal Danabaş, adidas Türkiye Genel Müdürü Hakan Atalay, sarı-lacivertli erkek ve kadın basketbol takımı kaptanları Melih Mahmutoğlu ile Alperi Onar katıldı.

Sarı-lacivertli kulüp ile adidas Türkiye arasında "Sevdik seni her şeyden çok" sloganıyla gerçekleştirilen iş birliği Fenerbahçe Beko, Fenerbahçe Kadın Basketbol Takımı, Fenerbahçe Koleji ve tüm altyapı takımlarını kapsayacak.

"BU İŞ BİRLİĞİ BİZİ GÜÇLENDİRECEK"

Törende açıklamada bulunan Fenerbahçe Kulübü Genel Sekreteri Burak Kızılhan, adidas ile yeni bir döneme adım atmanın heyecanını yaşadıklarını belirterek "Sadece kulübümüz için değil, tüm basketbol camiasına yönelik parlak bir iş birliğinin başlangıcı olacak. Bu iş birliğinin hem erkek hem de kadın basketbol takımlarımızı daha da güçlendireceğine inanıyoruz.

Birlikte daha fazlasını başaracağız ve inşallah gelecekteki zaferleri hep birlikte kutlayacağız. 15 Ağustos'tan itibaren 19 sponsorluk ve iş birliği anlaşmasını duyurduk. Bugün üçüncüsünün imza törenini gerçekleştiriyoruz. 12-13 adet daha imza törenimiz olacak. Tüm sponsorlarımıza, kulübümüze verdiği desteklerden dolayı teşekkür ediyorum" diye konuştu.

"YOLLARIMIZ YİNE KESİŞTİ"

Heyecan verici bir yola adidas ile birlikte çıktıklarını kaydeden Sertaç Komsuoğlu ise "Daha önce dönemine damga vuran çok şık tasarımlarıyla adidas ile yollarımız kesişmiş ve akıllara kazınmıştı. Bu iki marka, bir kez daha mücadeleye başlıyor. Büyük hedeflerimize ulaşmak yolunda adidas en büyük destekçilerimizden biri olacak. Adidas, sadece Fenerbahçe Beko'ya destek vermekle kalmayacak, gelecek için önemli bir proje olan Fenerbahçe Koleji'ne de destek verecek. Adidas ailesine teşekkür ediyorum. Türkiye'de ve Avrupa Ligi'nde zirve mücadelemizde bizlere şans getireceklerine inanıyorum" ifadelerini kullandı.

İmza töreninin ardından sarı-lacivertlilerin yöneticileri ile erkek ve kadın takımı oyuncuları, yeni formaları ve Avrupa Ligi kupalarıyla toplu fotoğraf çektirdi.