Bursa
Açık
26.5°
Başka Gazete

Eski eşi tarafından öldürülen kadının son paylaşımı yürekleri yaktı: Bergen benim hayatımı görse...

2024.07.01 12:03 Son Güncellenme: 2024.07.01 12:06 - GÜNDEM

Korkunç olay 10 gün önce Elazığ'da yaşandı. Yüsra Binnaz Çimtay, eski eşi tarafından 13 yerinde bıçaklandı. Kanlar içinde kalan talihsiz kadın kurtarılamadı. Son paylaşımı ise yürek dağladı: Bergen benim hayatımı görse...

Eski eşi tarafından öldürülen kadının son paylaşımı yürekleri yaktı: Bergen benim hayatımı görse...

Kan donduran olay Elazığ'da yaşandı... Eşinden boşanan E.E.K., çocuğunu bırakmak için Yüsra Binnaz Çimtay'ı aradı. Binanın önüne gelen E.E.K., çocuğun gözü önünde eski eşi Çimtay'ı (27) 13 yerinden bıçakladı.

CANİ TUTUKLANDI!

Bıçak darbeleri ile ağır yaralanan Çimtay, Fırat Üniversitesi Hastanesine kaldırıldı. Polis ekipleri tarafından yakalanarak gözaltına alınan şahıs çıkarıldığı mahkemece tutuklanarak cezaevine yollandı.

GENÇ KADIN 1 HAFTA SONRA CAN VERDİ...

Tedavi gördüğü hastanede böbreği, dalağı ve bağırsağının bir bölümü alınan Çimtay, bir hafta yoğun bakımda yaşam mücadelesi verdi.

Çimtay, dün akşam yapılan tüm müdahalelere rağmen kurtarılamayarak hayatını kaybetti.

Çimtay, sosyal medya hesabından belirli tarihlerde paylaştığı gönderilerden, ''Yaşama sevincimi kaybettim", ''Allah'ım sabır ver bana", ''Kötü yaşamak korkusuyla hiç yaşamamak'', Bize ne oldu bütün insanlar hepimize soruyorum, bize ne oldu" ve "Bergen benim hayatımı görse bence o benim filmime gelir" ifadelerinin yer aldığı paylaşımlar kaldı.