Bursa
Parçalı Bulutlu
16.3°
Başka Gazete

Eşi tarafından bıçaklanmıştı! YouTuber Merve Veziroğlu yaşadıklarını gözyaşlarıyla anlattı

2023.09.18 10:59 Son Güncellenme: 2023.09.18 10:59 - GÜNDEM

İstanbul'da yaşayan YouTuber Merve Veziroğlu, eşi Yunus Yıldırım tarafından defalarca bıçaklandı ölümle burun buruna geldi. Veziroğlu vahşeti gözyaşlarıyla anlattı...

Eşi tarafından bıçaklanmıştı! YouTuber Merve Veziroğlu yaşadıklarını gözyaşlarıyla anlattı

İstanbul Üsküdar'da geçtiğimiz aylarda yaşanan bu vahşet tüyler ürpertti.

Durumu ağır olan ve günlerce yoğun bakımda kalan Merve Veziroğlu, sosyal medyadan yayınladığı mesajla durumunun iyiye gittiğini müjdeledi.

Önceki gün de kamera karşısına geçti, YouTube kanalında yayınladığı videoda o gün yaşanan vahşeti gözler önüne serdi.

Bilinenin aksine eşinin saldırısı nedeniyle vücudunda 32 değil 37'si hayati 58 kesik olduğunu söyleyen Merve Veziroğlu, evlendiklerinden itibaren psikolojik şiddete uğradığını söyledi.

'BOŞANMAK İSTEDİM, İNTİHAR EDECEĞİNİ SÖYLEDİ...'

"Defalarca ondan boşanmak istediğimi söyledim. Bana intihar edeceğini söyledi. Daha sonra ben senden boşanırım gider birkaç ay kendimi unuttururum sonra da gelip seni temizlerim, sana kimse inanmaz' dedi. Çünkü açıktan yapmıyordu bu tehditleri. Sevilecek bir tarafı yoktu ama onu ciddi bir merhametle koruyup kollamak istedim" dedi.

'BUGÜN ÖLECEKSİN' DEYİP...

Olay gününü anlatan Merve Veziroğlu, "Olaydan bir gün önce işten ayrılmıştı. Çok mutsuzdu. Ona mutlu olması için kendi ellerimle kahvaltı hazırladım. Ama o 'Gel seninle yatak odasında konuşalım' dedi.

Tartışmamak için gittim. 2 saat boyunca beni aşağıladı, kötüledi iftira attı. Ardından telefonumu fırlattı... Ona kahvaltı hazırladığım bıçağı eline alıp bana doğru geldi. 'Bugün öleceksin ve ölümün bütün kadınlara ibret olacak' dedi. Kapıyı kapattı, camlar kapalıydı...

Kimseden yardım isteyemedim. Bıçaklamaya başlayınca beyaz yorganı sardım korunmaya çalıştım olmadı... İnanamayacağınız derecede hızlı yaptı, pişman asla değildi...

Kanlar fışkırıyordu etrafa. Akciğerim söndü. Gözlerim karardı, içim geçti... Ambulans sesini duyduğumda yaşadığıma inanamadım" dedi.

Kabusu yaşayan Merve Veziroğlu, Yunus Yıldırım'ın en ağır cezayı almasını istedi.

Merve Veziroğlu, "Bu tür cinayet işleyenler, cinayete teşebbüs edenler ağır ceza almalı. Bu insanların dışarıda olması tehlikeli. Benim gibi şiddet gören insanlar kadınlar adında lütfen bize destek olun sesimiz olun en ağır cezaları almaları için. Biz hukuksal olarak zaten savaşacağız" dedi.