Bursa
Çok Bulutlu
16.7°
Başka Gazete

Devlet Bahçeli oy kullanacağı okula gözünde morluklarla geldi

2024.03.31 13:01 Son Güncellenme: 2024.03.31 14:34 - GÜNDEM

24 adayın Büyükşehir Belediye Başkanlığı için yarıştığı Ankara'da, MHP Lideri Devlet Bahçeli Anıttepe Ortaokulu'nda oyunu kullandı. Bahçeli'nin kolunun sargılı yüzünün mor olduğu görüldü. MHP Genel Sekreteri İsmet Büyükataman, konuyla ilgili açıklama yaptı.

Devlet Bahçeli oy kullanacağı okula gözünde morluklarla geldi

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Genel Başkanı Devlet Bahçeli, oyunu kullanmak için Ankara'da Anıttepe Ortaokulu'na geldi.

"İNŞALLAH ÇOK DAHA GÜZEL GÜNLER, ÇOK DAHA GÜZEL SEÇİMLER GERÇEKLEŞTİRİLECEKTİR"

Oyunu kullanmasının ardından basın mensuplarının sorularını cevaplayan Bahçeli, yeni yüzyılın mahalli idari seçimleri olarak ilk seçimin gerçekleştirildiğini ifade ederek, "Seçimlerin bütün siyasi partilerimize, onların değerli adaylarına başarılar diliyorum. Milletimiz için devletimiz için hayırlara vesile olmasını diliyorum. İnşallah çok daha güzel günler, çok daha güzel seçimler gerçekleştirilecektir. Şimdiden bütün milletimize teşekkür ediyorum" değerlendirmesinde bulundu.

Bahçeli'nin kolunun sargılı yüzünün mor olduğu görüldü.

Bir süredir kamera karşısına geçmeyen Bahçeli'nin yüzündeki morluklar dikkat çekti.

"YÜZÜNE DARBE ALDI"

MHP Genel Sekreteri İsmet Büyükataman, 10Haber'e yaptığı açıklamada "Evinde kaza geçirdi" dedi.

Büyükataman, Devlet Bahçeli'nin kurultaydan önce evinde bir kaza geçirdiğini belirterek şunları söyledi: "Genel başkanımızın kurultayda da kolunda sargı vardı. Önce kolunu çarpıyor, sonrasında yüzüne de de darbe alıyor. Kazada alnından ve elmacık kemiğinden de yaralanmıştı. Kaza evinde oldu. Kurultay öncesindeki bir kazaydı."