Bursa
Açık
30.6°
Başka Gazete

CHP Osmangazi Gençlik Kolları kahvaltıda buluştu

2024.05.26 13:03 Son Güncellenme: 2024.05.26 13:05 - BURSA

CHP Osmangazi Gençlik Kolları kahvaltı etkinliğinde gençlerle bir araya geldi. Gençlik Kolları Başkanı Turgut Esen, "Önümüzdeki süreçte de sahada aktif olarak çalışıp Osmangazi'nin bütün gençlerine ulaşacağız." ifadelerini kullandı.

CHP Osmangazi Gençlik Kolları kahvaltıda buluştu

CHP Osmangazi Gençlik Kolları kahvaltıda bir araya geldi.

Kahvaltı etkinliğine CHP Osmangazi İlçe Başkanı Cengiz Çelikten, CHP Bursa Milletvekili Orhan Sarıbal ve çok sayıda genç katılım sağladı.

OSMANGAZİ'NİN BÜTÜN GENÇLERİNE ULAŞACAĞIZ

Kahvaltı etkinliğinde konuşan CHP Osmangazi Gençlik Kolları Başkanı Turgut Esen, "Başarılı bir yerel seçim süreci atlattık. Büyük başarı elde ettiğimiz yerel seçim sürecinden sonra sahada, sokakta, arka planda sürecin her yerinde emek veren ve bu emeğin karşılığını da Osmangazi ve Bursa Büyükşehir Belediyelerini kazanarak alan çalışkan gençlik örgütümüzle kahvaltı etkinliğimizde bir araya gelmiş bulunmaktayız. Gençleri gelecek kaygısıyla karşı karşıya getiren iktidara karşı biz gençler olarak iktidara yerel seçimde gerekli cevabı verdik. Önümüzdeki süreçte de sahada aktif olarak çalışıp Osmangazi'nin bütün gençlerine ulaşacağız. Genel seçimlerde de bu başarımızı katlayarak taçlandıracağız. Kahvaltı etkinliğimizde büyük katkısı olan Osmangazi belediye Başkanımız Erkan Aydın'a teşekkür ediyoruz. Katılımlarından dolayıda ilçe başkanımız Cengiz Çelikten'e ve Milletvekilimiz Orhan Sarıbal'a teşekkür ediyoruz." dedi.