Bursa
Açık
22.5°
Başka Gazete

Bülent Cihantimur ekranlara dönmeye hazırlanıyor

2024.07.09 08:59 Son Güncellenme: 2024.07.09 09:23 - GÜNDEM

İstanbul'da ehliyetsiz kullandığı araçla Oğuz Murat Aci'nin ölümüne neden olan 17 yaşındaki Timur Cihantimur ile kendisini önce Mısır'a, oradan da ABD'ye kaçıran annesi Eylem Tok ABD'de yargılanıyor. Baba Bülent Cihantimur hakkında ise yurt dışı yasağı konulmuştu. 'Doctor B' ekranlara dönüyor.

Bülent Cihantimur ekranlara dönmeye hazırlanıyor

Ünlü estetikçi Bülent Cihantimur ile yazar Eylem Tok'un 17 yaşındaki oğulları Timur Cihantimur'un karıştığı kazanın yankıları hala sürüyor.

Türkiye'nin gündemine oturan korkunç olayda Bülent Cihantimur'un oğlu Timur Cihantimur annesi Eylem Tok ile önce Mısır'a, oradan da ABD'ye kaçmış ve son olarak Boston'da yakalanarak cezaevine konmuştu.

Hakkında yurt dışı yasağı konulan Estetik, Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi Uzmanı Op. Dr. Bülent Cihantimur'un sosyal medya hesabından "Doctor B ile Bu Ben Miyim? Yakında başlıyor." başlığı altında duyuru yapması dikkat çekti.

Bülent Cihantimur'un hazırlayıp sunduğu 'Bu Ben Miyim?' isimli program Türkiye'nin önde gelen eğlence ve yaşam tarzı kanalı TLC'nin ilk yerli programı olarak 2 sezon boyunca ekrana gelmişti.