Bursa
Parçalı Bulutlu
16.7°
Başka Gazete

Bozbey: Açık farkla öndeyiz!

2024.03.31 21:28 Son Güncellenme: 2024.03.31 21:29 - BURSA

Mustafa Bozbey, saat başı bilgilendirme toplantısını üçüncü kez düzenledi. Bozbey, "Bize ulaşan verilere göre yüzde 50 sandık açıldı. Açık farkla öndeyiz" ifadelerini kullandı.

Bozbey: Açık farkla öndeyiz!

Mustafa Bozbey, üçüncü kez kameraların karşısına geçerek bilgilendirme toplantısı düzenledi.

İlk olarak söz alan İl Başkanı Nihat Yeşiltaş, "Söz verdiğimiz gibi, her saat başı bilgilendirmemize devam ediyoruz. Aldığımız verilere, Büyükşehir, Gemlik, Nilüfer, Mudanya ve Osmangazi'de öndeyiz. Bu sonuçlara göre AKP'nin hegomonyası son bulmuştur. Yarın sabahtan itibaren yepyeni bir güne uyanacağız. Sözü Büyükşehir Belediye Başkanıma veriyorum.

YARIN GÜNEŞLİ VE GÜZEL BİR GÜN

Mustafa Bozbey, "Bugün harika bir gün. Bursa tarihine altın harflerle yazılacak. Sandığa gidip, oy kullanan bütün Bursalılara yürekten teşekkür ediyorum. Hangi partiden olurlarsa olsunlar, ötekileştirmediği için tüm halkımıza teşekkür ediyorum. Şu anda görev yapan, sandık başında duran tüm görevlilerimize selam olsun. Ha gayret, biraz daha gayret. Son oy sayılıncaya kadar ve ardından da ıslak imzayı aldıktan sonra torbalara konulup seçim merkezine gönderilinceye kadar görevimiz devam ediyor. Yine açık farkla öndeyiz. Bize ulaşan verilere göre yüzde 50 sandık açıldı. Açık farkla öndeyiz. Bu farkın daha da açılacağını düşünüyoruz. Yarın güneşli ve güzel bir gün. Yarın Bursa gülümseyecek" dedi.