Bursa
Az Bulutlu
27.6°
Başka Gazete

Bambaşka Biri dizisinde skandal hata

2023.09.18 10:47 Son Güncellenme: 2023.09.18 10:47 - MAGAZİN

FOX TV ekranlarının Hande Erçel ve Burak Deniz'li Bambaşka Biri'deki yaşanan gelişmeler büyük sürprizleri de beraberinde getirdi. Hande Erçel ve Burak Deniz'i yıllar sonra yeniden bir araya getiren Bambaşka Biri'deki meydana gelen hatalar seyirciyi şoke etti.

Bambaşka Biri dizisinde skandal hata

Ekranlarda yeni başlayan diziler arasında adından söz ettirmeyi başaran FOX TV'nin iddialı projesi Bambaşka Biri dizisinin ilk bölümünde yaşananlar seyirciyi şaşırttı.

Burak Deniz'in, Türkiye'nin en ünlü haber spikerlerinden Kenan Öztürk'ü, Hande Erçel'in ise dişli, gözü pek savcı Leyla karakterini canlandırdığı dizi 11 Eylül akşamı Fox TV ekranlarında yayın hayatına merhaba dedi.

Hande Erçel ile Burak Deniz, daha önce Aşk Laftan Anlamaz isimli romantik komedi projesinde başrolde yer almıştı. İkiliyi yıllar sonra yeniden bir araya getiren dizide Erçel'in sahnesindeki o hata sosyal medyada defalarca paylaşıldı.

HATA GÜNDEM OLDU

Leyla Gediz karakteri ile kararlı bir Cumhuriyet Savcısı olarak izlediğimiz Hande Erçel'in sahnesindeki o hata gündem oldu.

Sezonun en çok konuşulacak ve reyting savaşında kendini gösterecek dizilerinden biri olacağı düşünülen Bambaşka Biri dizisinde öyle bir hata yapıldı ki gelin detaylara birlikte bakalım.

Savcı Leyla dizinin ilk bölümünde katili bulmaya çalışırken, öldürülen adamın bulunduğu yere gidiyor. Bu esnada arabadan inerken ayağında topuklu ayakkabı var.

Arabadan indiğinde ise ayağında bir anda çizme olduğunu görülüyor.

Dizideki bu çekim hatası sosyal medyada defalarca paylaşıldı ve 'İlk bölümde olmasıydı bari', 'Bu kadarda olmaz', 'Özenilmemiş' gibi yorumlar yapıldı.