Bursa
Açık
36.7°
Başka Gazete

Bahar Candan cezaevinde memurla tartıştı!

2023.11.19 08:37 Son Güncellenme: 2023.11.19 08:37 - GÜNDEM

Yarışma programında ün kazanarak sosyal medyada ilginç pozlara imza atarak tanınan Bahar Candan geçtiğimiz günlerde tutuklandı. Dolandırıcılık ve kara para aklama suçlamasıyla çıkarıldıkları mahkeme tarafından tutuklanan Bahar ve Nihal Candan kardeşler gönderildikleri cezaevinde ilk günden olay çıkardı. Bahar Candan'ın cezaevi infaz koruma memuruyla tartıştığı öğrenildi.

Bahar Candan cezaevinde memurla tartıştı!

Dolandırıcılık ve kara para aklama suçlamasıyla gözaltına alınan Bahar ve Nihal Candan kardeşler tutuklandı. Yarışma programı ile tanındıktan sonra ilginç açıklamalar yapan, çıplak pozlar paylaşan ve parayla arkadaş arayan Bahar Candan gönderildiği cezaevinde sorun çıkardı.

CANDAN KARDEŞLERİN CEZAEVİ GÜNLERİ

Cezaevine sevki esnasında "Asıl suçlular dışarda beni çekiyorsunuz. Ünlü olduğum için cezaevine giriyorum" diyerek dikkat çeken Bahar Candan cezaevine gidince de infaz memuruyla gerildi.

İNFAZ KORUMA MEMURLARIYLA TARTIŞTI

Süreci takip eden gazeteci Emrullah Erdinç yaptığı yayında şu iddiada bulundu: "Nihal'in cezaevinde çok sık ağladığını sürekli ağladığını hiç konuşmadığını ama Bahar Candan'ın biraz daha agresif olduğunu oradaki dediğim gibi işte infaz koruma memurlarıyla sürekli bir tartışma halinde olduğunu öğrendim."

Gazeteci devamında ise "Bahar sürekli ortamı şikayet ediyormuş, o yüzden memurlar bir iki yerde hafiften seslerini yükselttiler. Burası Etiler'deki lüks restoran değil uyarısında bulundu.

Bahar Candan ilk sabah sayıma kalkmak istememiş o yüzden infaz koruma memurları orada da sayıma kaldırıp uyarmış. Bahar ve Nihal Candan yemekleri beğenmemiş en büyük şikayetleri buymuş" dedi.